19. 4. 2021
Letní IT škola 2021 se bude konat od 12. do 16. července 2021 tradičně v prostorách Fakulty informačních technologií ČVUT. Již nyní připravujeme společně z organizací Czechitas pro dívky zajímavý program sestavený ze seminářů, exkurzí a setkávání se zajímavými odbornicemi z oboru.

Akce je určena pro studenty středních škol a již nyní se můžete přihlašovat prostřednictvím webových stránek Letní škola IT - Czechitas. Registrace bude uzavřena po naplnění kapacity.

Akce je určena i pro úplné začátečnice, není potřeba mít žádné IT základy. Vše ohledně programování, počítačové grafiky, tvorbě webových aplikací atd. bude součástí programu celého týdne, respektive od pondělí do čtvrtka. V pátek pak proběhne hackathon, během kterého dívky zúročí vše, co se během předchozích dnů dozvěděly.

Vyvrcholením celého snažení bude v pátek 16. července od 17.00 hodin slavnostní večer, kterého se kromě studentek, lektorů a zástupců partnerských firem mohou zúčastnit i rodiče.

Kontaktní osoba: Ilona Prausová