23. 5. 2020
CEE Hacks a Škoda Auto DigiLab ve spolupráci se studenty ČVUT a dalšími subjekty pořádají online inovační hackathon Covid Mobility Race, který si klade za cíl vyřešit výzvy, které se týkají mobility, virtuální reality, prodeje online nebo například udržování čistoty ve sdílených vozech. Celý hackathon bude probíhat od 4. do 7. června 2020 v angličtině a zúčastnit se jej mohou hackeři nebo firmy z celého světa. Účastníkem hackathonu může být kdokoliv, nejen lidé z IT oborů. Akce je otevřena i studentům středních škol.

„Dnešní dobu můžeme brát jako příležitost k novým výzvám. Hledáme proto hackery z řad studentů, kteří následně vytvoří tým, nebo se v týmu již přihlásí a budou řešit výzvy. Účastí získají cenné zkušenosti, rozvinou svou kreativitu, naučí se něco nového a dokonce mohou vyhrát 100 000 korun pro svůj projekt,“ říká Alena Brožová, studentka Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT a jedna z organizátorek akce.

Další výzvy a více informací o akci naleznete na www.covidmobilityrace.com

Facebooková událost je zde.

Kontaktní osoba: Alena Brožová